Kontakta oss

Huvudkontor

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

020-300 000
info@interspol.se
ekonomi@interspol.se

Interspol Sundsvall

Norra Vägen 32
856 50 Sundsvall

060-61 60 60
info@interspol.se

Interspol Bioteknik

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

020-300 000
info@interspol.se

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig

Vid akuta ärenden ring: 020-300 000

    Kontaktpersoner inom tjänsteområde

    Rörinspektion / Matavfallssystem / Fett & Oljeavskiljare / Bioteknik

    Magnus Rooth
    072-250 23 91
    magnus.rooth@interspol.se

    Stamspolning / Transportledning / Ordermottagning

    Niclas Lundin
    072-250 23 92
    niclas.lundin@interspol.se

    Ekonomi / Kvalitet & Miljö

    Hanna Rooth 072-736 23 98
    hanna.rooth@interspol.se

    Försäljning / Stamspolning /
    Rörinfodring 

    Patrik Lundin
    072-250 23 90
    patrik.lundin@interspol.se

    Försäljning / Marknadsföring / Matavfallskvarnar / Fettavskiljare

    Tobias Pettersson
    072-736 23 92
    tobias.pettersson@interspol.se

    Stamspolning / Relining / Rörinspektion / Försäljning

    Fredrik Söderlund 060-61 60 60
    fredrik.soderlund@interspol.se

    Relining / Rörinspektion

    Fredrik Enqvist 072-736 23 83
    fredrik.enqvist@interspol.se

    Relining / Rörinspektion / Fräsning

    Robin Hasselmalm 072-736 23 84
    robin.hasselmalm@interspol.se

    Relining / Rörinspektion

    Anton Funk 072-736 23 60
    anton.funk@interspol.se

    Här hittar du oss