KONTAKTA OSS

HUVUDKONTOR

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

020-300 000
info@interspol.se
ekonomi@interspol.se

Interspol Sundsvall

Norra Vägen 32
856 50 Sundsvall

060-61 60 60
info@interspol.se

Interspol Bioteknik

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

020-300 000
info@interspol.se

KONTAKTFORMULÄR

Kontaktpersoner inom tjänsteområde

Matavfallssystem / Fett & Oljeavskiljare Bioteknik

Ulf Hellman 070-999 88 56
ulf.hellman@interspol.se

Stamspolning

Kjell Jacobson 070-412 59 99
kjell.jacobson@interspol.se

Försäljning / Marknadsföring / Matavfallskvarnar

Tobias Pettersson 072-736 23 92
tobias.pettersson@interspol.se

EKONOMI / KVALITET & MILJÖ

Hanna Rooth 072-736 23 98
hanna.rooth@interspol.se

Rörinspektion / Fräsning

Magnus Rooth 072-250 23 91
magnus.rooth@interspol.se

Försäljning / Stamspolning / Rörinfodring

Patrik Lundin 072-250 23 90
patrik.lundin@interspol.se

Transportledning / Ordermottagning

Niclas Lundin 072-250 23 92
niclas.lundin@interspol.se

STAMSPOLNING / RELINING / RÖRINSPEKTION / Fräsning

Fredrik Söderlund 060-61 60 60
fredrik.soderlund@interspol.se

DU HITTAR OSS HÄR