KONTAKTA OSS

Vi finns i flera områden i landet och vårt huvudkontor ligger i Stockholm.

HUVUDKONTOR

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

020-300 000
info@interspol.se
ekonomi@interspol.se

Interspol Sundsvall

Besöksadress

Norra Vägen 32
856 50 Sundsvall

Tel: 020-300 000
info@interspol.se

Interspol Bioteknik

Besöksadress

Fyrverkarbacken 26
112 60 Stockholm

Tel: 020-300 000
info@interspol.se

KONTAKTFORMULÄR



Kontaktpersoner inom tjänsteområde:

Stockholm

Matavfallssystem Stockholmsmodellen / Fett & Oljeavskiljare Bioteknik / Kvalitet & Miljö

Ulf Hellman 070-999 88 56
ulf.hellman@interspol.se

Stamspolning / Rörinspektion / Fräsning

Magnus Rooth 072-250 23 91
magnus.rooth@interspol.se

Stamspolning

Kjell Jacobson 070-412 59 99
kjell.jacobson@interspol.se

Stamspolning / Relining / Hushållskvarnar

Patrik Lundin 072-250 23 90
patrik.lundin@interspol.se

IT / Marknadsföring

Tobias Pettersson 072-736 23 92
tobias.pettersson@interspol.se

EKONOMI / KVALITET & MILJÖ

Hanna Rooth 072-736 23 98
hanna.rooth@interspol.se

Sundsvall

STAMSPOLNING / RELINING / RÖRINSPEKTION / Fräsning

Fredrik Söderlund 072-736 23 95
fredrik.soderlund@interspol.se

DU HITTAR OSS HÄR